niedziela, 8 lutego 2015

niedziella z wróżbitą Maciejem

Niezmienną radość daje mi obserwowanie fanpage'a wróżbity Macieja, który dzisiaj robi mi na przykład niedzielę (tak to chyba się mówi w młodzieżowym slangu), choć robi mi też inne dni tygodnia i dzięki niemu trzymam z dala od siebie wszelkie depresyjne myśli i ezoterycznie celebruję codzienność. Gorąco polecam cały inspirujący fanpage i wbrew podejrzeniom wszystkich spiskowców - nie jest to wpis sponsorowany.

"Morning smoking" z Wróżbita Maciej Oficjalne Konto - Tak właśnie wyobrażałam sobie THUG LIFE w wersji Polska


+ inny wzruszający fragment:
W lutym mija 16 lat jak zajmuję się kartomancją i numerologią. Przez ten czas zdobyłem największe tytuły jakie może zdobyć wróżbita w naszym kraju. Ogromna satysfakcja i radość. Bo to mnie onet nazwał najlepszym tarocistą w Polsce, a Wirtualna Polska określiła moją trafność jako 100%. To mnie tygodnik WPROST docenił stwierdzając, że jestem wróżbitą numerem jeden na rynku ezoterycznym. I w końcu to ja mogłem doczekać się, by tvn ocenił moją sprawdzalność jako 100%.
Wróżbita Maciej


+ gratka dla fanów:

Jeśli chcesz, by najlepszy tarocista w Polsce (według onetu) przekazywał Ci za darmo swoją wiedzę dot. kart tarota, zacznij obserwować mnie na instagramie:


TYLE WYGRAĆ! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz