piątek, 22 czerwca 2012

umysłowa kambodża

Moja umiejętność do przełączania się między osobowością najgłupszej dziewczyny świata, oglądającej "Plotkarę" a mizantropem przeżywającym książki Bernharda jest naprawdę imponująca. Dobrze, myślę sobie na usprawiedliwienie, że przynajmniej nie uczestniczę w judenaliach, nie podniecam się (Robertem) Lewandowskim i nie spamuję facebooka swoimi fascynującymi osiągnięciami naukowymi na uczelni w dobie sesji i hajpu na licencjat. Może jeszcze jakieś arcyironiczne założenie skarpet do sandałów, by pokazać w pełni swoją postawę dystansu wobec świata?
Key words: Tendencyjność, diss na rzeczywistość, dyskretny chłód, gimbo rozdarcie życiowe niczym sosna w "Ludziach bezdomnych".

(Notatka zawiera elementy konwencji zabawy w pseudointelektualistę, kiedy pada deszcz, a dzieci się nudzą; wszelkie podobieństwo do faktów rzeczywistych jest zupełnie przypadkowe.)

10 komentarzy:

 1. A co Ty masz do Roberta? Ale mordę to Ty zamknij, piękną mordę polskiego futbolu obrażać. Posrało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękna twarz polskiej tru piłki nożnej jest na paczkach Lay's i Pepsi, Kmiotku! Roberta pozostawiam groupies.

   Usuń
  2. Taak.
   Szczęsny - czasami nazywany Wojtkiem, nieczęsto mylony z Tytoniem. Mniej drewniany niż Rasiak, ruchliwy bardziej niż sam Chuck Norris. Fryzura na Justina Biebera, ale to nieważne.

   Dobrze, przesadziłem z tym polskim Gronaldo, ale naprawdę nie wiem co Ty masz do hipsterów. Nie lubią szastać kasą, dlatego piją wódkę z red bullem. Bezbłędnie pokazują swoją wewnętrzną ironię i sarkazm łącząc kicz i elegancję w swoim ubiorze. Czego chcieć więcej?

   Ze smutku idę posłuchać SHM :(

   Usuń
 2. Mondry komentasz, bardzo misiem spodobał, pefnie jesteś ciekawom osobom. PS. Zgadnij czyja tesz taki jestem cheche :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o ile tfuj umys tesz pisze comic sans, to tesz jestes ciekafym czuowiekiem chachacha
   pozdruffki!

   Usuń
  2. " - Kitt, ajnidżju badi
   - Rajte łej, Majkel "
   Ale zabafny zbiek okoloczności, bo ostatnio oglondam tszeci sezon Nieustraszonego w internetah, a Ty jesteś Dejwit Chaselhow :O

   Usuń
  3. To óczócie, kty wolish Nieustraszonego od złonecznego patrolu :(

   Usuń
  4. @Nazwa: HEHEHE, koment prima sort, rly! Gdyby to był program "Comment z gwiazdami" - dostałbyś 10/10.

   BTW: Chciałam powiedzieć, że nowy "Nieustraszony" z 2008 - 2009 to kompletna pytoza - jak oni śmieli wrócić konwencji serialu bez Davida? Ze smutku wory pod oczami :((

   Usuń
 3. Wiejący w Kambodży, od połowy maja do połowy października, południowo-zachodni monsun przynosi ulewne deszcze...

  ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znam monsunu z Kambodży, ale Durch den Monsun Tokio Hotel jak najbardziej.

   Usuń